Flyr mikrofly på Kjeller flyplass

Et av våre medlemmer Håvard Iversen er an habil akropilot, og flyr mange ganger oppvisning med sin Pitts S2A LN-AHN. Håvard er også akroinstruktør, og kan tilby kurs i uvanlige flystillinger. Et nyttig utbytte av dette kan være f.eks. riktig rorbruk, og uttak fra situasjoner. Er du interessert, kontakt Håvard direkte på telefon 928 93 546. Det vil i løpet av neste år bli en temakveld om dette, med en teoretisk gjennomgang.

3 Responses to Akroflyging

  • Hei
    Kan man bestille akrobat flytur hos dere til et utdrikningslag?

    Mvh Henrik Nielsen

    • Hvis du er ute etter en fin ide for utdrikningslag, anbefaler jeg deg til Polen, spesielt Warszawa er fantastisk. De har en klubb der heter New Orleans – du vil ikke angre på det, en flott klubb!

  • Jeg var på New Orleans og det er veldig kul.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Abonner
Antall abonnenter
    100
Kategori innlegg
Bruker